Brug bij Grave afgesloten
De John S. Thompsonbrug bij Grave is deze zomer afgesloten!
Houdt u deze zomer rekening met extra reistijd!
De rijweg en het fietspad van de John S. Thompsonbrug bij Grave worden beurtelings afgesloten, wegens reparatie aan het wegdek.
De rijbaan is volledig afgesloten van 25 juli t/m 21 augustus 2022. Tijdens deze afsluiting is het fietspad open voor fietsers en voetgangers.
Auto’s worden omgeleid, maar houdt u rekening met een extra reistijd van 15-20 minuten, bij normale omstandigheden.
Het fietspad is volledig afgesloten van 22 augustus t/m 4 september 2022. Tijdens deze afsluiting kunnen fietsers en voetgangers gebruik maken van een pendeldienst. Daarvoor worden aan de Sluisweg in Nederasselt en aan de Koninginnedijk in Grave opstapplaatsen gemaakt. Houdt u hierbij rekening met een extra reistijd van ongeveer 15 minuten.